Про перепоховання останків Ліманського Василя Володимировича

• 14.07.2022

м.Фастів

13 липня 2022 року                                                                                    №173

Про перепоховання

останків Ліманського Василя Володимировича

Розглянувши звернення Ліманського Максима Васильовича, лист Бишівської сільської ради від 05.07.2022 року № 02-22/370, копію свідоцтво про смерть серія***, керуючись Положенням  «Про  порядок поховання  померлих і надання  ритуальних  послуг  на  території  міста Фастова», затвердженого рішенням Фастівської міської ради №18-LXХ-VІ     від 03.09. 2015 р.,  ст. 21 Закону України «Про поховання та похоронну справу», ст. 40  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл Ліманському Максиму Васильовичу перепоховати останки його батька – Ліманського Василя Володимировича, який захоронений на Новому кладовищі у м.Фастів на кладовище в селі Ясногородка Фастівського району Київської області.

2.Контроль за виконанням  рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                      Михайло НЕТЯЖУК