Про  перенесення дати проведення   десятої  сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ  скликання

• 12.07.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

12.07.2021                                                                                                  №201 од

Про  перенесення дати проведення

десятої  сесії  Фастівської

міської  ради VІІІ  скликання

Керуючись пп.8, 20 ч.4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Перенести дату проведення десятої сесії Фастівської  міської ради восьмого  скликання з 29 липня  2021  року  на 5 серпня 2021 року.
  2. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради дату проведення десятої сесії Фастівської  міської  ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                            М.В.Нетяжук