Про перегляд та затвердження списку присяжних Фастівського міськрайонного суду Київської області

• 15.10.2019

Про перегляд та затвердження списку присяжних

Фастівського міськрайонного суду Київської області

Враховуючи подання начальника Територіального управління Державної

судової адміністрації України в Київській області за № 03-13/899/19 від 22.05.2019 року, переглянувши список присяжних, затверджених рішенням Фастівської міської ради № 7-ХІХ–VІІ від 01.11.2016 року «Про затвердження списку присяжних Фастівського  міськрайонного  суду Київської  області» у кількості 25 осіб, діючи у відповідності до ст.ст. 63-68 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» та керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виключити із затвердженого списку присяжних п’ять осіб у зв’язку із досягненням граничного віку (65 років), а саме:

– Бабича Вадима Івановича;

– Галицьку Людмилу Романівну;

– Грицаєнко Валентину Григорівну;

– Тихонова Олександра Івановича;

– Харченка Петра Володимировича.

1. Обрати із запропованих кандидатур п’ять осіб та включити їх до затвердженого списку присяжних Фастівського міськрайонного суду Київської області, а саме:

– Полякова Андрія Борисовича;

– Савельєву Жанну Олександрівну;

– Коваленка Олександра Дмитровича;

– Сироєжко Ярославу Василівну;

– Ткаченко Юрія Миколайовича.

1. Затвердити список присяжних Фастівського міськрайонного суду Київської області, у кількості 25-ти осіб (нова редакція списку присяжних додається).
  2. Відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ оприлюднити дане рішення на офіційному ВЕБ-сайті Фастівської міської ради в мережі Інтернет.
  3. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів надіслати копію даного рішення на адресу територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області та до Фастівського міськрайонного суду Київської області.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями.

Міський голова                                                                        М.В. Нетяжук