Про передачу комунального майна виконавчого комітету Фастівської міської ради в господарське відання комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій»

• 10.07.2019

РІШЕННЯ

З метою раціонального використання комунального майна, враховуючи лист комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» від 08.07.19р. №05/384, керуючись ст.ст. 135, 137 Господарського кодексу України, ст.ст. 25, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виконавчому комітету Фастівської міської ради передати в господарське відання комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» майно комунальної власності, а саме транспортний засіб ГАЗ 32210 «Газель» з державним номером реєстрації 23-05 КХВ.
  2. Створити  та затвердити  склад комісії з приймання-передачі майна комунальної власності, згідно Додатку.
  3. Керівнику комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» та начальнику фінансово-господарського відділу виконавчого комітету забезпечити оформлення відповідних документів, внести зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  4. Передачу вищезазначеного об’єкту оформити актом приймання – передачі.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                               М.В. Нетяжук

до рішення міської ради

№              від

Склад комісії із приймання-передачі

майна комунальної власності

Голова комісії:

Ясінський Сергій Анатолійович    – секретар міської ради;

Секретар комісії:

Пеньківська Ірина Вікторівна        – завідувач сектором раціонального

використання майна;

Члени комісії:

Зоренко Олена Аркадіївна                – начальник відділу житлово-комунального

господарства;

Міхеєва Ольга Олегівна                    – начальник фінансово-господарського

відділу;

Мельниченко Анна Валеріївна         – начальник юридичного управління

Фастівської міської ради та її виконавчого

комітету;

Сидоренко Валерій Васильович       – в.о. директора  комунального