Про перебування громадян у громадських місцях та кладовищах у період поминальних днів на території Фастівської міської територіальної громади в умовах воєнного стану

• 20.05.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

30.04.2022                                м.Фастів                             № 77-од

Про перебування громадян у громадських

місцях та кладовищах у період

поминальних днів на території

Фастівської міської територіальної

громади в умовах воєнного стану

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та проведенням бойових дій, у тому числі на території Київської області, з метою забезпечення безпеки та громадського порядку на території Фастівської міської територіальної громади у період поминальних днів на час дії воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», законами України «Про правовий режим воєнного стану», розпорядження Київської обласної військової адміністрації  від 29.04.2022 року №228 «Про перебування громадян у громадських  місцях та кладовищах у період поминальних днів  на час дії воєнного стану», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Дозволити відвідування кладовищ на період поминальних днів під час дії воєнного стану на території Фастівської міської територіальної громади.
  2. Управлінню культури молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради підготувати та направити до голів релігійних конфесій громади листи з проханням взяти участь у поминальних заходах та сприяти їх проведенню з дотриманням протиепідемічних заходів та заходів безпеки встановлених на час дії воєнного стану.
  3. Фастівському районному управлінню поліції, особовому складу Територіальної оборони Збройних сил України, добровольчих формувань Фастівської міської територіальної громади забезпечити громадський порядок на території Фастівської міської територіальної громади на період поминальних днів, починаючи з 30 квітня 2022 року і до закінчення поминальних заходів, взяти під охорону території кладовищ, з метою забезпечення громадського порядку.
  4. Фастівському районному управлінню поліції  з метою контролю  та забезпечення безпеки громадян при організації перевезень до кладовищ Фастівської міської територіальної громади під час поминальних днів забезпечити  патрулювання на зупинках громадського транспорту тимчасових автобусних маршрутів та біля кладовищ.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж. П.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК