Про організацію урочистого відкриття Дитячого будинку сімейного типу – комунальної власності Фастівської міської територіальної громади

• 26.01.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

_19.01.2022                                          м. Фастів                                                         № _13 од_

Про організацію урочистого відкриття

Дитячого будинку сімейного типу –

комунальної власності Фастівської міської

територіальної громади

З метою забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дітей-сиріт шляхом влаштування їх на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», відповідно  п.  1.32, 2.11, 1.3, Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей  “Назустріч дітям” на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2017 № 8-ХХХV–VІІ,керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.      Організувати та провести у Фастівській міській територіальній громаді 20.01.2022р.урочистості з нагоди відкриття Дитячого будинку сімейного типу (комунальної власності Фастівської міської ради, службового житла).

2.      Затвердити план заходів щодо урочистого відкриття  комунального Дитячого будинку сімейного типу за адресою : м. Фастів, ***(додаток).

3.      Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради , з питань медицини О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                              Михайло  НЕТЯЖУК

№  13 од    від 19.01.22

ПЛАН ЗАХОДИ

з підготовки та проведення заходів шодо урочистого відкриття комунального

Дитячого  будинку сімейного типу

у місті Фастові

Назва заходу Дата Відповідальні

Організувати та провести урочисту церемонію відкриття службового житла для діяльності Дитячого будинку сімейного типу  Фастівської міської територіальної громади 20.01.2022 Давиденко О.П.

Змаженко Л.А.

Бортовська Ж. П.

Здійснити  організаційні заходи:

–          Замовити  святкове оформлення зали ДБСТ-

фото- зоною;

-Закупити подарунки для вихованців та

батьків-вихователів ДБСТ для зміцнення

матеріальної бази;

-Закупити матеріали для проведення майстер-класів;

-Організувати та забезпеченняпроведення

творчиймайстер-клас для вихованців ДБСТ

До 20.01.2022 ЗмаженкоЛ.А.

Бортовська Ж.П.

Єриш Н.Л.

Забезпечити  придбання сувенірної продукції з атрибутикою міста Фастова для запрошених учасників заходу До20.01.2022 Бортовська Ж. П.
Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо проведення заходів та забезпечення охорони публічного порядку і належного медичного нагляду. До 20.01.2022 Тягун О. М.

Костюк І. М.

Інформацію щодо заходу з нагоди  урочистого відкриття комунального Дитячого  будинку сімейного типу  оприлюднити у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та у соціальних мережах. До 21.01.2022 Авксенюк Т. В.
Забезпечити транспорт для перевезення учасників заходу. 14.02.2020 Тхоржевська Л. О.

Єриш Н.Л.

Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходу з урочистого відкриття комунального Дитячого будинку сімейного типу оплатити за рахунок коштів виділених ФМЦСС по загальному фонду КЕКВ 2282. До 14.02.2020 Бортовська Ж.П.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                                   Леся  ТХОРЖЕВСЬКА