Про організацію та проведення приписки до призовної дільниці громадян України 2004 року народження

• 08.10.2020

Р І Ш Е Н Н Я

від “___” ________ 202   року                                                                              №_____

Про організацію та проведення  приписки

до призовної дільниці громадян України

2004 року народження

Відповідно до Закону України «Про військовий обов¢язок і військову службу», з метою забезпечення своєчасної та якісної приписки громадян України 2004 року народження до призовної дільниці, керуючись п. 1 ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Провести з 11 січня по 31 березня 2021 року приписку громадян 2004 року народження, чоловічої статі до призовної дільниці при Фастівському об’єднаному міському військовому комісаріаті.

2.Затвердити склад комісії з питань приписки (додаток 1).

3.Затвердити графік роботи комісії з питань приписки (додаток 2).

4.Комісії з питань приписки громадян до призовної дільниці згідно графіку роботи провести медичний огляд, розглянути особові справи юнаків, та прийняти рішення персонально по кожному юнакові згідно з вимогами п. 10 ст. 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

1. Головному лікарю КНП ФМР «Фастівський міський центр ПМСД» направити до складу лікарів-спеціалістів, які залучаються до проведення медичного огляду призовників (відповідно додатку 3), на повний робочий день в період з 11 січня по 31 березня 2021 року одного лікаря-терапевта, трьох сестер медичних, одну молодшу сестру медичну та технічного працівника на період з 01 грудня 2020 року по 31 березня 2021 року.

6.Керівникам закладів освіти, установ, підприємств та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, забезпечити явку юнаків на приписку у визначений військовим комісаріатом термін.

7.Військовому комісару:

7.1.Спланувати та цілеспрямовано організувати роботу особового складу військового комісаріату, для якісного проведення приписки юнаків до призовної дільниці. Про підсумки роботи доповісти виконавчому комітету міської ради до
06 квітня 2021 року.

7.2.Забезпечити установи та організації необхідними бланками документів.

7.3.Своєчасно приймати рішення для розшуку юнаків, які не з’являються до військового комісаріату, списки на цю категорію юнаків подавати до Фастівського відділення Васильківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, а також інформувати Фастівського міжрайонного прокурора.

1. Начальнику Фастівського відділення Васильківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області своєчасно вживати заходів для розшуку та доставки на призовну дільницю юнаків які ухиляються від приписки до призовної дільниці.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва.

Міський  голова М.В. Нетяжук

до рішення міськвиконкому

від_________ № _________

С  К  Л  А  Д

комісії з питань приписки

Харчевський В’ячеслав Володимирович

Маєвська Галина Іванівна

– голова комісії, військовий комісар, (за згодою);

– сестра медична КНП ФРР «Фастівський центр ПМСД», секретар комісії (за згодою);

Члени комісії

Дубчак Сергій Анатольович –  заступник начальника Фастівського ВП Васильківського відділу поліції ГУ НП в Київській обл. (за згодою);
Ериш

Наталія Леонідівна

– начальник управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради;
Дмитренко

Людмила Павлівна

– медичний директор КНП ФРР «Фастівський центр ПМСД» (за згодою);
Приходько Юлія Петрівна – психолог Фастівського ОМВК(за згодою);

Запасний склад

комісії з питань приписки

Сізілов

Андрій Валерійович

Остопчук Антоніна Володимірівна

голова комісії, заступник військового                                                                                       комісара (за згодою);

– сестра медична КНП ФМР «Фастівський міський центр ПМСД», секретар комісії (за згодою);

Члени комісії:
Яровенко Юрій Петрович – заступник начальника сектору превенції Фастівського ВП Васильківського відділу поліції ГУ НП в Київській обл. (за згодою);
Вдовенко

Ірина Анатоліївна

– заступник начальника управління освіти – начальник відділу по роботі зі школами;
Яніцький

Валерій Людвігович

– лікар КНП ФРР «Фастівський центр ПМСД» (за згодою);
Лисенко

Олена Андріївна

– методист КЗ «Центр інноваційних освітніх технологій» Фастівської міської ради;

Керуючий справами                                                          Л.О.Тхоржевська

до рішення міськвиконкому

від_________ № _________

Г Р А Ф І К

роботи комісії з питань приписки громадян до призовної дільниці

№№

з\п

Найменування заходів

Дата проведення

1. Інструктивно-методичне заняття з членами комісії з питань приписки, технічними працівниками та особовим складом відділення. 11.01.21 р.
2. Проведення медичного огляду, розгляд особових справ юнаків згідно іменних списків по днях явки. 11.01.- 05.02.21 р.

далі щопонеділка до 26.03.2021р.

3. Розгляд особових справ юнаків які повернулись з додаткового обстеження та які не з¢явились своєчасно на комісію з питань приписки. Щопонеділка
4. Підведення підсумків роботи комісії з питань приписки громадян до призовної дільниці. 01.04.21 р.

до рішення виконкому

від____________ №_____

С  К  Л  А  Д

лікарів-спеціалістів, які залучаються