Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої  освіти Фастівської міської територіальної громади  у 2022 році

• 30.12.2021

Київськоїобласті

РШЕННЯ

Від_24.12.2021                                                                                             №  650

Про організацію харчування

дітей у закладах загальної

середньої  освіти Фастівської міської

територіальної громади  у 2022 році

На виконання  частини 3 статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», частини 3 статті 21 Закону України   «Про загальну середню освіту»,згідно з міською програмою «Дитяче харчування на 2021-2022 роки»  затвердженою рішенням   Фастівської міської ради від 23.12.2020року № 24-ІV-VІІІ, комплексною Програмою Фастівської міської територіальної громади з соціальної підтримки  учасників бойових дій, сімей загиблих ветеранів війни та вшанування їх подвигу на 2021 – 2023 роки, затвердженою  рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 року № 9-ІV-VІІІ, Порядком організації харчування дітей  у закладах освіти Фастівської міської територіальної громади,затвердженого рішенням Фастівської міської ради від 21.12.2021р. № 5-ХVІ-VІІІ, керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет

вирішив:

1.Організувати з 01.01.2022р. раціональне збалансоване харчування дітей в  закладах загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади.

2.Встановити, що плата за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти вноситься до 20 числа поточного місяця за наступний місяць на розрахунковий рахунок управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради. Керівники закладів загальної середньої освіти несуть відповідальність за своєчасне надходження батьківської плати. У разі не внесення плати у встановлені строки ці суми стягуються в порядку встановленому чинним законодавством.

1. Затвердити грошові норми харчування учнів закладів загальної середньої освіти на одну дитину на один день:

3.1.Для учнів 1-11-х класів встановити батьківську плату в розмірі 27.00 грн.

3.2.За кошти бюджету Фастівської міської територіальної громади (100%) організовується харчування для учнів 1-11х класів з числа:

– дітей – сиріт;

–  дітей, позбавленихбатьківськогопіклування;

– дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну   допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

–  дітей з особливими  освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах;

– дітей батьки, яких безпосередньо беруть участь в  операції об»єднаних сил;

– дітей, батьки яких є учасниками бойових дій,

– дітей батьки, яких отримали поранення під час проведенняантитерористичнійоперації  (операціїоб»єднаних сил);

– дітей з сімей батьки, яких  отрималиінвалідність як учасникибойовихдій;

– дітей, батьки яких загинули під час проведенняантитерористичноїоперації (операціїоб»єднаних сил);

-неповнолітніх членів сімей (в т.ч. братів, сестер) військовослужбовців, які загинули під час антитерористичної операції(операціїоб»єднаних сил),

– дітейпрацівниківорганіввнутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

– дітей, якіпостраждаливнаслідоквоєннихдій та збройних конфліктів;

– дітей із числа внутрішньопереміщених осіб.

3.3. Для учнів 1-11х класів з числа дітей з багатодітних сімей,

оплата за харчування здійснюється з розрахунку: 50% –  бюджет Фастівськоїміськоїтериторіальноїгромади, 50% -батьківська плата.

1. Для учнів групи подовженого дня встановити батьківську плату в розмірі 15.00.грн.
  2. Оплату комунальних послуг харчоблоків здійснювати за кошти бюджету Фастівської міської територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням цього  рішення  покласти на заступника міського голови

з  питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                               М.В.Нетяжук