Про нагородження  до  Міжнародного Дня музеїв

• 18.05.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 17.05.2021                                                                                  № 135од

Про нагородження  до

Міжнародного Дня музеїв

З нагоди  відзначення Міжнародного Дня музеїв,  за багаторічну  сумлінну працю,  відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1.Нагородити грамотою виконавчого комітету Фастівської міської ради, з  виплатою матеріальної винагороди в  розмірі 621 грн. 12 коп. кожному, з урахуванням податків, а саме:

• Ратошнюк Валентину Василівну, старшого наукового співробітника КЗ ФМР «Фастівський державний краєзнавчий музей» (ід.номер – ***);
  • Попову Тамару Борисівну – старшого доглядача КЗ ФМР «Фастівський державний краєзнавчий музей» (ід.номер – ***).

1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру Міхєєвій О.О., нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 1242 грн. 24 коп. за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади  та  програм  «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Міський голова                                                     М.В. Нетяжук