• 25.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

20.04.2024                                  м. Фастів                              № 34-XLIX-VIII

Про надання згоди та прийняття до комунальної власності

Фастівської міської територіальної громади

гуманітарної (благодійної) допомоги від міста Меербуш (Німеччина)

через Help Ukraine Foundation (Польща)

З метою надання допомоги мешканцям Фастівської міської територіальної громади, внутрішньо-переміщеним особам, військовослужбовцям та членам їх сімей, відповідно до Законів України «Про гуманітарну допомогу», «Про благодійну діяльність та благодійні організації», постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 р. №953 «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану», рішення Фастівської міської ради від 16.03.2022 №1-ХХ-VIIІ «Про затвердження Порядку надання гуманітарної допомоги у Фастівській міській територіальній громаді», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду та прийняти до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади, в особі Фастівської міської ради (Отримувач), на безоплатній основі гуманітарну (благодійну) допомогу від міста Меербуш (Німеччина) через Help Ukraine Foundation (Польща) (Донор), відповідно до Декларації про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою, від 23.02.2024 (додаток 1).
  2. Визначити Набувачем гуманітарної (благодійної) допомоги Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівська БЛІЛ».
  3. Затвердити Акт приймання – передачі гуманітарної (благодійної) допомоги між Фастівською міською радою та Комунальним некомерційним підприємством Фастівської міської ради «Фастівська БЛІЛ» від 28 березня 2024 року (додаток 2).
  4. Надати дозвіл Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська БЛІЛ» (Набувач) здійснювати передачу гуманітарної (благодійної) допомоги, одержаної від Фастівської міської ради (Отримувач), іншим набувачам, в межах підприємств, установ, організацій, засновником яких є Фастівська міська рада, з дотриманням її цільового призначення та складанням відповідних документів про передачу.
  5. Керівникам Фастівської міської ради та Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська БЛІЛ» забезпечити облік гуманітарної (благодійної) допомоги відповідно до чинного законодавства.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.

Додаток

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК