Про надання згоди на отримання благодійної допомоги у вигляді  «Будівництва дитячого спортивного майданчика на території Фастівського академічного ліцею №9 за адресою: вул. Шевченка, буд. 51, м.Фастів, Київської області»

• 29.10.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 15-ХІV-VIIІ

від  26.10.2021 року

З метою покращення матеріально-технічного забезпечення закладу освіти та розвитку якісної, ефективної та доступної для кожного системи освіти, розглянувши подання Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради від 19.07.2021 р. №01/09-625, відповідно  ст. 13 Бюджетного кодексу України, Законів України «Про загальну середню освіту», «Про благодійну діяльність та благодійні організації», Постанов Кабінету Міністрів України №1295 від 17.08.1998 р. «Про затвердження Порядку розподілу товарів, отриманих як благодійна допомога, та контролю за цільовим розподілом благодійної допомоги у вигляді наданих послуг або виконаних робіт» та №1222 від 4 серпня 2000 р. «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та     фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб  їх фінансування», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на отримання благодійної допомоги у вигляді «Будівництва дитячого спортивного майданчика на території Фастівського академічного ліцею №9 за адресою: вул. Шевченка, буд. 51, м.Фастів, Київської області» від  благодійних організацій – юридичних осіб приватного права, установчі документи яких визначають благодійну діяльність.
  2. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити контроль за правильністю приймання та обліку благодійної допомоги Фастівським академічним ліцеєм №9 за адресою: вул. Шевченка, буд. 51, м.Фастів, Київської області відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді і заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук