Про надання в оренду комунального майна Покровській міській раді Донецької області

• 12.09.2022

(двадцять сьома позачергова сесія восьмого скликання)

від 06.09.2022  № 5

Про надання в оренду комунального майна

Покровській міській раді Донецької області

Враховуючи лист Покровської міської ради Донецької області   №01/29-715 від 25.08.2022 року, лист Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» №674 від 30.08.2022 року, діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати Покровській міській раді Донецької області в оренду терміном до 31.05.2023 року комунальне майно, що знаходиться за адресою: вулиця Київська, 57, місто Фастів, Фастівський район, Київська область, а саме: приміщення головного лікувального корпусу, загальною площею 2290,8 м², в т.ч.: площа ІІ поверху 399,0 м², ІІІ поверху – 945,9 м², ІV поверху – 945,9 м² та будівлю харчоблоку, загальною площею 272,76 м².
  2. Вищезазначене комунальне майно передається в оренду, з метою тимчасового перебування евакуйованих осіб (мешканців Покровської міської територіальної громади).
  3. Встановити орендну плату в розмірі 1 гривня на рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК