Про надання повноважень аукціонній комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Фастівської міської ради, щодо вчинення дій з метою продажу комунального майна, а саме: будівлі колишньої лінійної амбулаторії та підсобної будівлі, що знаходяться за адресою: вул.Соборності, 9, м.Миронівка, Обухівський р-н,  Київська обл.

• 16.09.2021

Проєкт

Р І Ш Е Н Н Я

будівлі колишньої лінійної амбулаторії та підсобної будівлі,

Керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна»,  керуючись ст. 25, п. 30 ч. 1 ст. 26, ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Уповноважити аукціонну комісію для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Фастівської міської ради, затверджену рішенням міської ради №39-VIII-VIII від 22.04.2021року «Про затвердження складу аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Фастівської міської ради» на вчинення дій, визначених положенням про діяльність даної комісії, щодо продажу на аукціоні без умов об’єктів малої приватизації, а саме: будівлі колишньої лінійної амбулаторії та підсобної будівлі, що знаходяться за адресою: вул.Соборності, 9, м.Миронівка, Обухівський р-н, Київська обл.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук