Про надання погодження ТОВ ВП ФІРМА «ПЛАМЯ» на отримання містобудівних умов та обмежень

• 14.07.2022

від 13.07.2022 року        м.Фастів                                   №   167

Про надання погодження ТОВ ВП

ФІРМА «ПЛАМЯ» на отримання

містобудівних умов та обмежень

Розглянувши звернення директора ТОВ ВП ФІРМА «ПЛАМЯ» Позняка О.О. щодо надання погодження на отримання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва: «Будівництво адміністративно-побутових приміщень по вул. Івана Ступака, 1-Б у м. Фастів Київської області», враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 23.06.2022р., керуючись п.п.9 п.«а» ч.1 ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкту будівництва: «Будівництво адміністративно-побутових приміщень по вул. Івана Ступака, 1-Б у м. Фастів Київської області» згідно передпроєктних пропозицій наведених у додатках.
  2. Попередити ТОВ ВП ФІРМА «ПЛАМЯ» про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державного архітектурно-будівельного контролю.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Додаток Пламя дозвіл на містобуд

Міський голова                                                                              Михайло НЕТЯЖУК