Про надання погодження ТОВ «Детективне агентство – БІТТ» на отримання містобудівних умов та обмежень

• 20.09.2022

від 15.09.2022 року        м. Фастів                                   №  244

Про надання погодження ТОВ

«Детективне агентство – БІТТ»

на отримання містобудівних умов

та обмежень

Розглянувши звернення керівництва ТОВ «Детективне агентство – БІТТ» щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва: «Будівництво спортивного закладу по вул.Зарічна у м. Фастів, Київська обл.», враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 30.08.2022 р., керуючись п.п.9 п.«а» ч.1 ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати ТОВ «Детективне агентство – БІТТ» містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва: «Будівництво спортивного закладу по вул. Зарічна у м. Фастів, Київська обл.» згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатках.
  2. Попередити керівництво ТОВ «Детективне агентство – БІТТ» про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення проєктно-кошторисної документації та отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державного архітектурно-будівельного контролю.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Додаток

Міський голова                                                                                            Михайло НЕТЯЖУК