Про надання погодження Бобровник Валентині Валентинівні на отримання містобудівних умов та обмежень

• 15.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                                                                                №

Про надання погодження Бобровник

Валентині Валентинівні на отримання

містобудівних умов та обмежень

Розглянувши звернення Бобровник В.В. щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва: «Будівництво магазину промислових та продуктових товарів по *******************, Київська обл.», враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 06.04.2021 р., керуючись п.п.9  п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1.Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Бобровник Валентині Валентинівні містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва: «Будівництво магазину промислових та продуктових товарів по ****************** Київська обл.» згідно передпроєктних пропозицій, наведених у  додатку.

2.Попередити Бобровник В.В. про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                                            М. В. Нетяжук