Про надання дозволу ТОВ «Фірмова мережа «Київхліб» на оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди по вул. Соборна (біля будинку № 51) у м. Фастів

• 12.10.2020

Від                                          №

Про надання дозволу ТОВ «Фірмова мережа

«Київхліб» на оформлення паспорта прив’язки

тимчасової споруди по вул. Соборна

(біля будинку № 51) у м. Фастів

Розглянувши звернення ТОВ «Фірмова мережа «Київхліб» щодо надання дозволу на оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди по вул. Соборна (біля будинку № 51) у м. Фастів, враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 29.07.2020 р., керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Мінрегіонбуду від 21.10.2011 р. № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та Порядком розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Фастів, затвердженим рішенням Фастівської міської ради за № 6-V-VII від 16.12.2015 р., виконавчий комітет вирішив:

1. Надати дозвіл ТОВ «Фірмова мережа «Київхліб» на оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди по вул. Соборна (біля будинку № 51) у м. Фастів згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатках.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради виготовити паспорт прив’язки тимчасової споруди по вул. Соборна (біля будинку № 51) у м. Фастів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук