Про надання дозволу Полтавцю Володимиру Миколайовичу на переведення жилого приміщення №7 з житлового фонду в нежитловий з подальшою реконструкцією під приміщення магазину по вул. Шевченка, 22 в м. Фастів Київської області

• 08.09.2022

_______________      м. Фастів                                   № _________

Про надання дозволу Полтавцю Володимиру

Миколайовичу на переведення жилого приміщення

№7 з житлового фонду в нежитловий з подальшою

реконструкцією під приміщення магазину по

вул. Шевченка, 22 в м. Фастів Київської області

Розглянувши звернення Полтавця Володимира Миколайовича щодо надання дозволу на переведення жилого приміщення №7 з житлового фонду в нежитловий у гуртожитку по вул.Шевченка, 22 у м. Фастів Київської області з подальшою реконструкцією під приміщення магазину, враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 30.08.2022 р., керуючись п.п.9 п.«а» ч.1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком переведення жилих приміщень (будинків) у нежилі в населених пунктах Фастівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням №51-IX-VIII від 15.06.2021 року Фастівської міської ради, ст.29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет вирішив:

1. Надати дозвіл на переведення жилого приміщення №7 у гуртожитку по вул. Шевченка, 22 у м. Фастів Київської обл., що належить Полтавцю Володимиру Миколайовичу, з житлового фонду в нежитловий.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження на реконструкцію жилого приміщення № 7 у гуртожитку по вул. Шевченка, 22 у м. Фастів Київської обл. під приміщення магазину, згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатку.
  3. Попередити Полтавця В.М. про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державного архітектурно-будівельного контролю.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                            Михайло НЕТЯЖУК

ДОДАТОК