Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва закладу торгівлі на земельній ділянці по вул.Незалежності,62-А в с.Бортники, Фастівського району, Київської області

• 29.10.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 4-ХІV-VIIІ                          від  26.10.2021 року

Про надання дозволу на розроблення детального плану території

Розглянувши звернення від 30.08.2021 року Нещотного Олександра Олександровича про надання дозволу на розробку детального плану території з метою уточнення положення генерального плану с.Бортники, визначення планувальної організації та функціонального призначення, параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, уточнення містобудівних умов та обмежень для будівництва закладу торгівлі на земельній ділянці (кадастровий номер 3224980404:01:005:0148) по вул.Незалежності,62-А, в с.Бортники Фастівського району, Київської області, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 926 «Про Порядок розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», ст.ст.10,19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 42 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Нещотному Олександру Олександровичу на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 1,0га за адресою: Київська обл., Фастівський р-н, с.Бортники, вул.Незалежності,62-А, для будівництва закладу торгівлі, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.
  2. Визначити:

2.1.     Замовником замовлення детального плану території – виконавчий комітет Фастівської міської ради.

2.2.     Фінансування виконання робіт з розробки детального плану території здійснити за рахунок Нещотного Олександра Олександровича відповідно до ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та звернення підприємства.

2.3.     Уповноважити  міського голову Нетяжука М.В. на укладання та підписання угоди щодо розроблення детального плану території зазначеного в п.1 даного рішення.

1. Встановити строки проведення підготовчих процедур розроблення детального плану: початок – з дня оприлюднення даного рішення, закінчення – 28 лютого 2022 року.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити розробку та затвердження детального плану території відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  01 вересня 2021 року № 926 «Про Порядок розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та містобудування та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський  голова                                                                      М.В.Нетяжук