• 29.10.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 6-ХІV-VIIІ                             від  26.10.2021 року

Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на передачу транспортного засобу в  користування Комунальному підприємству

Фастівської міської ради «Фастівводоканал»

Враховуючи лист Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» від 04.10.2021р. №06/502, лист Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал» від 22.09.2021 р. №586, діючи у відповідності до ст. 319, 327, 827-829, 833 Цивільного кодексу України, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на передачу транспортного засобу: вантажного автомобіля СБМ КО-503 В-9 МАЗ 437121 в оплатне користування Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал» терміном на 2 (два) роки.
  2. Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» та Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал» укласти договір користування транспортним засобом, зазначеним у пункті 1 даного рішення, копію договору та акту приймання-передачі надати до виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                  М. В. Нетяжук