• 13.09.2021

Проєкт

РІШЕННЯ

Розглянувши подання генерального директора комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» від 30.08.2021 року, з метою поліпшення якості надання медичних послуг у закладах охорони здоров’я Фастівської міської територіальної громади, керуючись Цивільним кодексом України, Бюджетним кодексом України, Законом України «Про фінансовий лізинг», «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель, ст.ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

вирішила:

1. Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» на закупівлю спеціалізованого медичного обладнання на умовах фінансового лізингу згідно з переліком, наведеним у додатку до цього рішення.
  2. Затвердити умови фінансового лізингу:

2.1. Предмет лізингу – спеціалізоване медичне обладнання згідно з переліком, наведеним у додатку.

2.2. Термін поставки обладнання – до 31 грудня 2021 року.

2.3. Строк лізингу – 36 місяців від дати, визначеної у договорі.

2.4. Вартість предмета лізингу – не більше 8 000 000, 00                         (вісім мільйонів) грн.

2.5. Авансовий платіж – не вище 30 відсотків від суми договору фінансового лізингу

2.6. Відсоткова ставка за користування лізингом – не більше 10 відсотків річних у гривнях.

2.7. Розмір та строки сплати лізингових платежів – щомісячно рівними частинами відповідно до умов договору лізингу.

2.8. Страхування – згідно з тарифами акредитованої страхової компанії переможця процедури закупівлі послуг лізингу.

1. Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня»:

3.1. Укласти договір фінансового лізингу на умовах, встановлених у пункті 2 цього рішення, з обов’язком провести закупівлю відповідного обладнання через застосування конкурентної процедури закупівлі з використанням електронної торгової системи Prozorro.

3.2. Забезпечити належне виконання умов договору фінансового лізингу, у строки та розмірах, достатніх для виконання всіх зобов’язань за договором фінансового лізингу.

3.3. Забезпечити страхування, належне утримання та експлуатацію, ремонт та технічне обслуговування предмета лізингу.

3.4. Після закінчення терміну дії договору фінансового лізингу визначити власником майна, наведеного у додатку до цього рішення Фастівську міську територіальну громаду з передачею в повне господарське відання комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня».

1. Виконавчому комітету Фастівської міської ради подати пропозиції щодо передбачення у бюджеті Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік коштів для комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» для обслуговування договору лізингу та погашення лізингових платежів.
  2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити у бюджеті Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік та наступні роки витрати для фінансування видатків, пов’язаних з обслуговуванням договору лізингу та погашенням лізингових платежів комунальним некомерційним підприємством Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію и з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Міський голова                                                                 М.В. Нетяжук

до рішення  міської ради

Перелік необхідного спеціалізованого медичного обладнання

№ з/п Придбання обладнання для КНП ФМР «Фастівська центральна районна лікарня»
1. Апарат ШВЛ 1 шт.
2. Монітор пацієнта 1 шт.
3. Відсмоктувач 1 шт.
4. Фіброгастродуоденоколоноскопічна стійка 1 шт.
5. Аргоноплазмений коагулятор 1 шт.
6. Відеокольпоскоп 1 шт.
7. Радіохвильовий коагулятор 1 шт.
8. Електронно-оптичний перетворювач (ЕОП) – мобільна рентген система (типа с-дуга) 1 шт.
9. Ортопедичні приставки для операційного стола 1 шт.
10. Хірургічний лазер для флебології 1 шт.
11. Нагнітаюча помпа для інфільтрації 1 шт.
12. УЗД з доплерометрією (портативний) 1 шт.
13. Вакуумний лігатор 1 шт.
14. Операційний проктоскоп 1 шт.
15. Лабораторні аналізатори 3 шт.

Секретар міської ради                                                                    Л.І.Рудяк