• 12.09.2022

(двадцять сьома позачергова сесія восьмого скликання)

від 06.09.2022  № 10

Керуючись ст.ст. 17, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, Цивільним кодексом України, з метою поліпшення якості надання медичних послуг у закладах охорони здоров’я Фастівської міської територіальної громади,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»
    на отримання кредиту в АБ «Укргазбанк» з наступними істотними умовами:
  • сума кредиту – не більше 14 000 000,00 грн. (чотирнадцять мільйонів
    00 коп.);
  • строк кредиту – до 48 місяців від дати підписання кредитного договору;
  • відсоткова ставка відповідно Постанови Кабінету Міністрів України №28 від 24.01.2020 року «Про надання фінансової державної підтримки»;
  • авансовий платіж – 30% від суми кредиту;
  • разова комісія – до 1% від суми ліміту;
  • забезпечення – обладнання (додаток), що придбається за рахунок кредитних коштів та/або інше забезпечення, що відноситься до основних видів забезпечення відповідно до нормативних документів АБ «Укргазбанк»;
  • погашення кредиту здійснювати щомісячно згідно встановленого графіку, сплату відсотків та комісій – відповідно до умов визначених кредитним договором за рахунок надходжень на поточний рахунок (рахунки) підприємства.
  • Суми і строки платежів визначаються умовами кредитного договору.
  1. Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» укласти кредитний договір з АБ «Укргазбанк» на умовах, визначених пунктом 1 цього рішення.
  2. Уповноважити генерального директора Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Герцуна Андрія Васильовича, або особу, що тимчасово виконує його повноваження (у разі відсутності останнього з поважних причин):

3.1. Укласти кредитний договір з АБ «Укргазбанк» на умовах, визначених пунктом 1 цього рішення (з можливістю самостійного визначення інших умов цього договору).

3.2. Укласти договір (договори) застави з АБ «Укргазбанк» на умовах, визначених пунктом 1 цього рішення (з можливістю самостійного визначення інших умов цього договору (договорів).

3.3. Виконувати усі дії, надавати документи та вчиняти всі дії та правочини, необхідні для реалізації цього рішення (у тому числі підписувати договори про внесення змін до кредитного договору, договору (договорів) застави, зокрема, графіка погашення, відсотків, комісій, тощо).

1. Комунальному некомерційного підприємству Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» погашення
    та обслуговування кредиту здійснювати за рахунок надходжень на поточний рахунок (рахунки) підприємства.
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Фастівської міської ради
    №43-ХV-VIIІ від 09.12.2021 року «Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» на отримання кредиту для придбання спеціалізованого медичного обладнання.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Міський голова                                                                   Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

від 06.09.2022  № 10

Перелік необхідного спеціалізованого медичного обладнання

№ з/п Найменування обладнання К-ть
1. Ендескопічна система у комплекті: відеогастроскоп; колоноскоп 1 шт.
2. УЗД портативний з лінійним, конвексним датчиком і датчиком для судин 1 шт.
3. Коагулятор електрохірургічний 1 шт.
4. Відеокольпоскоп 1 шт.
5. Радіохвильовий коагулятор 1 шт.
6. Електронно-оптичний перетворювач (ЕОП) – мобільна рентген система (типа с-дуга) 1 шт.
7. Лазер хірургічний діодний для флебології 1 шт.
8. Нагнітаюча помпа для інфільтрації 1 шт.
9. УЗД з доплерометрією 1 шт.
10. Апарат ШВЛ 1 шт.
11. Операційний проктоскоп 1 шт.
12. Коагулометр  автоматичний 1 шт.
13. Аналізатор електролітів 1 шт.
14. Імуноферментний аналізатор 1 шт.
15. Ортопедичні приставки до операційного столу 1 комп.

Секретар міської ради                                                           Людмила РУДЯК