Про надання адміністративних послуг в старостинських округах Фастівської міської територіальної громади

• 09.07.2021

Від   09.07.2021                                                    № 196 од

Про надання адміністративних послуг

в старостинських округах Фастівської міської

територіальної громади

З метою забезпечення належної територіальної доступності у наданні адміністративних послуг в старостинських округах Фастівської міської територіальної громади, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. № 523 «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», Закону України «Про адміністративні послуги», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Зобов’язати старост Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської територіальної громади здійснювати прийом документів в наступних реєстрах/програмах:

1.1.  Автоматизованій системі «Реєстр територіальних громад»;

1.2. Інтегрованій системі «Соціальна громада»;

1.3. Програма для ведення документообігу «Аскод»;

1.4. Державному реєстрі актів цивільного стану громадян.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства ФМР – Куценка В.В. та в. о. начальника Управління розвитку територій та благоустрою ФМР» Снігура А.М.

Міський голова                                                                      М.В. Нетяжук