Про коригування проєктно- кошторисної документації за робочим проєктом «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Соборна в м.Фастів Київської області (коригування) з з урахуванням зміни назви об’єкта будівництва на «Реконструкція дорожнього покриття по вул.Соборна  в м.Фастів, Київської області.»

• 15.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                                                                                            №

Про коригування проєктно- кошторисної документації

за робочим проєктом «Капітальний ремонт дорожнього покриття

по вул.Соборна в м.Фастів Київської області (коригування) з

з урахуванням зміни назви об’єкта будівництва на

«Реконструкція дорожнього покриття по вул.Соборна

в м.Фастів, Київської області.»

У зв’язку зі зміною проєктних рішень та необхідністю коригування проєктно-кошторисної документації за  робочим проектом: «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Соборна в м.Фастів Київської області (коригування)» , експертний звіт від 04 лютого 2019 р., № 71/е/19-КД/П, з урахуванням зміни назви об’єкта будівництва на «Реконструкція дорожнього покриття по вул.Соборна  в м.Фастів, Київської області.» у  відповідності до наданих  технічних умов Управлінням патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України від 27.01.2021 р. № 506/41/40/02.2021, відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 31, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. КП ФМР «Фастів-благоустрій» надати дозвіл ТОВ «Арсана ОЛ» на коригування проєктно-кошторисної  документації за робочим проектом:  «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Соборна в м.Фастів Київської області (коригування)» з урахуванням зміни назви об’єкта будівництва на «Реконструкція дорожнього покриття по вул.Соборна  в м.Фастів, Київської області.»  у  відповідності до наданих  технічних умов Управлінням патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України від 27.01.2021 р. № 506/41/40/02.2021.
  2. КП ФМР «Фастів-благоустрій» укласти договір з ТОВ «Арсана ОЛ»  на виконання робіт з коригування проектно-кошторисних документацій.
  3. КП ФМР «Фастів-благоустрій» затвердити відкориговану проєктно-кошторисну документацію у встановленому законодавством Порядку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади

Міський голова                                                                                          М.В.Нетяжук

Пояснювальна записка

до проєкту рішення

щодо необхідності коригування проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Капітальний ремонт дорожнього покриття по   вул. Соборна в м.Фастів Київської області (коригування)» у зв’язку зі зміною проєктних рішень, з урахуванням зміни назви об’єкта будівництва на «Реконструкція дорожнього покриття по вул.Соборна  в м.Фастів, Київської області.» у  відповідності до наданих  технічних умов Управлінням патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України від 27.01.2021 р. № 506/41/40/02.2021.

Коригування ПКД обумовлене  великим рівнем завантаженості  магістральної дороги по вул. Соборна в м.Фастів, що є причиною зменшенням пропускної здатності при інтенсивному руху транспорту в годину «пік» та створення заторів на окремих ділянках дороги. Величина пропускної здатності залежить  від кількості смуг руху,  швидкості руху транспортних засобів та стану поверхні проїзної частини. Тому,  при коригуванні передбачається зміна назви об’єкта, яка обумовлена зміною техніко-економічних показників об’єкту (розширення проїзної частини дороги) за рахунок збільшення смуг руху у кожному напрямку руху .

Начальник відділу

капітального будівництва                                                                                                  Н.А.Мєх