Про компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО

• 14.11.2022

КМУ постановою від 30.09.2022 року №1094 вніс зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб (Постанова №333). Йдеться про збільшення вдвічі суми грошової допомоги в період опалювального сезону власникам житла, які прихистили у себе вимушених переселенців.

З 1 жовтня 2022 року до 31 березня 2023 року  у межах соціальної програми «Прихисток» в опалювальний період компенсація витрат громадянам, які тимчасово прихистили ВПО, буде збільшена до 30 грн. на день за кожну особу та становитиме 900 грн. щомісяця за кожну особу.

Власник житлового приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення ВПО або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні.

Заяви приймаються за адресою: вул. Небесної сотні, 8, м. Фастів, Київська область.

З 01 по 05 число місяця заяви приймаються за адресою: пл. Перемоги, 1 (приміщення міського палацу культури, 1 поверх), м. Фастів, Київська область.