• 16.11.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13.11.2023                                                     м.Фастів                               №269 од

Про комісію з питань роботи зі службовою

інформацією у апараті Фастівської міської

ради та її виконавчого комітету

З метою організації роботи щодо ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету, відповідно до вимог розпорядження міського голови від  03.11.2023  № 265 од  «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету», керуючись ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити комісію з питань роботи зі службовою інформацією у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету.
  2. Затвердити:

2.1. Положення про комісію з питань роботи зі службовою інформацією у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету (додаток 1).

2.2. Склад комісії з питань роботи зі службовою інформацією у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету (додаток 2).

1. Розпорядження міського голови № 196 од від 22.07.2020 року «Про комісію з питань роботи зі службовою інформацією у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету» вважати таким, що втратило чинність.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету  Фастівської міської ради.

Міський голова                                                  Михайло НЕТЯЖУК