Про формування переліку об’єктів критичної інфраструктури

• 14.09.2022

м.Фастів

Про формування переліку об’єктів

критичної інфраструктури

З метою належної і своєчасної підготовки житлово-комунального господарства та об`єктів соціально-культурного призначення Фастівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року, для забезпечення функціонування об’єктів критичної інфраструктури у штатному режимі,  враховуючи вимоги п.15 ст.14 Закону України «Про критичну інфраструктуру», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Віднести до переліку об’єктів критичної інфраструктури Фастівської міської територіальної громади, об’єкти, зазначені у Додатку.
  2. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                 Михайло НЕТЯЖУК

до рішення

№____від _________

Перелік об’єктів критичної інфраструктури Фастівської міської територіальної громади