Про фінансування видатків по виплаті допомоги на поховання

• 05.07.2021

Фастівська міська рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 05.07.2021                                                                                 № 191 од

м. Фастів

Про фінансування видатків по виплаті

допомоги на поховання

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 99 від 31 січня 2007 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого», ст. 25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії міської ради № 19-ІV-VІII  від 23.12.2020 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого» та у зв’язку з письмовими зверненнями Міщенка В. О., Остроухова В. О., Мижгородської М. В., Нагорного Т. О., Тропанець О. О.:

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради профінансувати видатки по виплаті допомоги на поховання згідно заяв:

– Міщенка Вадима Олеговича, проживає за адресою: *** який здійснив поховання матері Міщенко Н. В., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Остроухова Віктора Олеговича, проживає за адресою: ***, який здійснив поховання матері Остроухової В. М., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

–  Мижгородської Марини Василівни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання дядька Бондара В. А., який на момент смерті проживав за адресою: вул. Шевченка, буд. 33, кв. 11, м. Фастів, у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Нагорного Тараса Олександровича, проживає за адресою: ***, який здійснив поховання брата Нагорного А. О., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.

– Тропанець Олени Олексіївни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання сина Тропанець Г. П., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.

Всього: 10000,00 (десять тисяч) грн.

1. Начальнику фінансово – господарського відділу, головному бухгалтеру Міхеєвій О. О. здійснити виплату матеріальної допомоги готівкою за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

Міський голова                                                                М. В. Нетяжук