Про демонтаж тимчасової споруди між гуртожитками по вул.Шевченка,20 та вул.Шевченка,22 в м. Фастів Київської області

• 17.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

____15.04.2024___                                   м.Фастів                               № _193_

Про демонтаж тимчасової споруди

між гуртожитками по вул.Шевченка,20

та вул.Шевченка,22 в м. Фастів

З метою звільнення земельної ділянки комунальної власності між гуртожитками по вул.Шевченка,20 та вул.Шевченка,22 в м. Фастів Київської області від самовільно встановленої тимчасової споруди, враховуючи, що власники не виконують приписів виконавчого комітету Фастівської міської ради щодо добровільного звільнення земельної ділянки шляхом демонтажу, керуючись Порядком розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Фастів, затвердженого рішенням Фастівської міської ради №6-V-VII від 16.12.2015 року (із внесеними змінами № 25-LXXVII-VII від 02.06.2020 року)», ст.16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», пп.3 п.«б» ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Доручити КП «Фастів-благоустрій» провести демонтаж тимчасової споруди між гуртожитками по вул.Шевченка,20 та вул.Шевченка,22 в м. Фастів Київської області у відповідності до Порядку розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Фастів, затвердженого рішенням Фастівської міської ради №6-V-VII від 16.12.2015 року (із внесеними змінами № 25-LXXVII-VII від 02.06.2020 року).
  2. Для демонтажу тимчасової споруди залучити представників правоохоронних органів, керівника та юрисконсульта КП ФМР «Фастів-благоустрій», представників відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради, відділу державного-архітектурного будівельного контролю виконавчого комітету Фастівської міської ради, відділу з питань раціонального використання земель виконавчого комітету Фастівської міської ради, відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                                     Михайло НЕТЯЖУК