Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

• 21.12.2023

Виконавчий комітет Фастівської міської ради повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі – Заява) документу державного планування «Програма соціально-економічного та культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2024 рік»  (далі – ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП –  Фастівська міська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення 09 січня 2024 року.
Термін процедури громадського обговорення – 10 днів з дня наступного після внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки,  тобто з  09 січня  2024 року по  18 січня  2024 року.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій та через Єдиний реєстр стратегічної екологічної оцінки – https://eco.gov.ua/categories/e-seo.

Ознайомитися із Заявою можна завантаживши:

Заява про визначення обсягу СЕО

Орган, до якого подаються зауваження – Виконавчий комітет Фастівської міської ради: пл. Соборна, 1, м. Фастів, Київська обл., 08500 тел (04565) 61670, e-mail: economika101@ukr.net .

Строки подання зауважень і пропозицій – 10 днів з дня наступного після внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки,  тобто з  09 січня  2024 року по  18 січня  2024 року.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.