Поштове відділення як адміністративне серце мікрорайону

• 07.06.2019

В той час як країною котиться хвиля скорочень кількості поштових відділень, міська влада Фастова спільно із АТ «Укрпошта» реалізовує спільний пілотний проект, в результаті якого поштове відділення в мікрорайоні Кадлубиця буде не лише збережено, а й відремонтовано та приведено до належного вигляду.

Днями до поштового відділення №4, що розташоване в мікрорайоні Кадлубиця та яке обслуговує не лише кадлубичан, а ще й мешканців Журавлівки, Заріччя та інших прилеглих до мікрорайонів вулиць, завітали керівники міста та АТ «Укрпошта».

Міський голова Михайло Нетяжук, заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко, директор київської міської дирекції АТ «Укрпошта» Валентин Олещенко та начальник центру управління нерухомим майном та інфраструктурою Київської міської дирекції АТ «Укрпошта» Андрій Біленький прибули до міського відділення пошти №4 та оглянули будівлю. За результатами зустрічі були досягнуті попередні домовленості та узгоджено попередній план роботи.

Колегіально було вирішено, що у даному приміщенні розташується ще й комітет самоорганізації населення мікрорайону Кадлубиця. Таким чином мешканці прилеглих мікрорайонів матимуть змогу вирішувати усі адміністративні питання локального характеру в одному місці.