Покрокова інструкція по використанню МІС «МедЕйр»

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Зареєструватися на прийом до лікаря он-лайн (стати в електронну чергу) можна БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ кабінету користувача!

МІС «МедЕйр» надає можливість пацієнту зареєструвати особистий кабінет на медичному порталі і on-line здійснювати запис на прийом себе або своїх дітей, переглядати інформацію про проведені лікарями консультації та дослідження (аналізи, узд).

  1. Для того, щоб створити персональний кабінет (обліковий запис) на медпорталі зверніться до лікаря або в реєстратуру вашого лікувального закладу та отримайте «Код пацієнта», в якому буде вказано:

-прізвище, ім’я, по-батькові пацієнта,

-інтернет-адреса вашого медичного порталу,

-ідентифікатор доступу пацієнта до порталу.

Примітка: Можна отримати код пацієнта зателефонувавши своєму сімейному лікарю.

  1. Після отримання ідентифікатору доступу зайдіть в мережу Internet, відкрийте стартову сторінку медпорталу та натисніть у правому верхньому кутку «Увійти».
  2. У вікні входу до персонального кабінету натисніть «Зареєструватись», заповніть картку реєстрації. Поля помічені зірочкою (*) є обов’язковими для заповнення. Натисніть «Зареєструвати».Система виведе повідомлення про те, що «користувача успішно створено».
  3. Якщо у вас уже є обліковий запис, то одразу вводите ваш логін та пароль і натискаєте «Увійти».

При першому вході до кабінету система попросить ідентифікуватись як пацієнт.

  1. Тепер ви можете записатись на прийом через медпортал.
  2. Після ідентифікації на медпорталі перезайдіть в свій персональний кабінет. Натисніть на вкладку «Запис на прийом», в якій ви побачите вгорі картку лікаря, з яким у вас підписана декларація.
  3. Натиснувши на кнопку «Записатись на прийом», ви зможете обрати:

-послугу,

-дату

-час для запису на прийом.

Натисніть на кнопку «Підтвердити запис».

Сформується талон запису на прийом, який буде надіслано на вашу ел.пошту, вказану при реєстрації особистого кабінету.

  1. Якщо пацієнт вказаний в МІС, як контактна особа в декларації родичів, він має можливість записати їх на прийом та спостерігати зі свого персонального кабінету за відвідуваннями лікаря та наданими консультації. Для цього просто натисніть на значок Профілю користувача і оберіть необхідного члена родини.

З більш детальною інформацією про роботу порталу та його налаштуваннями ви зможете ознайомитись при вході в особистий кабінет медпорталу.

Покрокова інструкція по використанню МІС «МедЕйр»

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ