У Центрі святого Мартіна відбулася презентація проектів відновлення та розвитку Фастівської громади

• 10.05.2024
Сьогодні, в рамках заходів з нагоди Дня Європи, у Центрі святого Мартіна відбулася презентація проектів відновлення та розвитку Фастівської громади.
Міський голова Михайло Нетяжук поділився з присутніми результатами проектів відновлення та розвитку, які вже були успішно реалізовані, та розповів про проекти, які нині знаходяться на етапі реалізації завдяки нашим міжнародним партнерам.
Підтримка та допомога міжнародних донорів допомогли Фастівській громаді зробити значний крок у напрямку сталого розвитку та підвищення якості життя мешканців.
Наразі більше 20 проектів успішно реалізовано, а ще 7 знаходиться на стадії реалізації.
Пріоритетними напрямками подальшого розвитку громади сьогодні є захист та безпека, медичний супровід, соціальні послуги, житлові будинки та інфраструктура, перезапуск виробництв.
Нагадуємо, в рамках Програми відновлення України, в громаді наразі реалізовується кілька великих проектів, зокрема:
Капітальний ремонт головного лікувального корпусу КНП «Фастівська БЛІЛ»
Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП «Фастівводоканал»
Реконструкція Фастівського академічного ліцею №9
Дякуємо партнерам СОС дитячі містечка, ПРООН в Україні, ІОМ МОМ, NEFCO,GIZ,UNFPA, U-LEAD with Europe, USAID, WORLD BANK GROUP та ін. за всебічну підтримку та допомогу.