Відбулася презентація проекту «Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції»

  • 10.05.2024
Сьогодні під час проведення у громаді ряду заходів з нагоди Дня Європи, відбулася презентація проекту «Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції», який реалізовується спільно з Радою Європи та громадською організацією «Агенція європейського розвитку та інновацій».
До зустрічі у якості експертів долучилися
Ольга Шевчук, керівниця Програми «Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні» Ради Європи,
Оксана Тотовицька, представниця Офісу Ради Європи в Україні
Олег Дунда, народний депутат України
Олена Тверітнєва, експертка з формування політики доброчесності в органах місцевого самоврядування НАЗК
Олег Троян, старший оперуповноважений департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України
представники донорських організацій, з якими співпрацює виконавчий комітет Фастівської міської ради в напрямку реалізації проектів у громаді.
В рамках даного проекту розробляється чат-бот «АнтиКор», куди можна буде повідомити про факти вчинення корупції, Антикорупційний кодекс Фастівської громади, готується ряд інформаційних матеріалів та зустрічей, в тому числі у населених пунктах старостинських округів. Вже проведено опитування, за їх результатами сформовано звіт, який було також презентовано.
Найближчим часом заплановано проведення розширеного засідання робочої групи з реалізації даного проекту із запрошенням експертів, які долучилися до презентації.
Місцева ініціатива «Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції » виконується в рамках Грантової Угоди з Офісом Ради Європи в Україні як частина проєкту «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні», що реалізується Конгресом в рамках Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та відбудова» на 2023-2026 роки.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ