У Фастові відбувся концерт класично-духовної музики українських та європейських композиторів

• 10.05.2024
З нагоди відзначення Дня Європи, у Фастові відбувся концерт класично-духовної музики українських та європейських композиторів.
Традиційно, гостинно приймав усіх любителів високого мистецтва костел Воздвиження Св.Хреста та настоятель Михайло Романів.
Неперевершеним виконанням творів вражали вихованці та викладачі Фастівської дитячої музичної школи, ансамбль “Trio girls”, квартет гітаристів “Eight hands”, інструментальний ансамбль “Бешкет”.
З вітальним словом виступила експертка із закупівель та фінансів представницьва ПРООН в Україні Тамара Бойко, яка подякувала всім учасникам за творчу зустріч та зазначила, що український народ- це європейська спільнота.
Традиційно, завершив захід хор викладачів піснею «Молитва за Україну».