Подяки трудових колективам з нагоди Дня державного Прапора та Дня Незалежності України

• 23.08.2022

Ми сильні, адже ми єдині. А тому – непереможні! Над нашою громадою сьогодні майорить синьо-жовтий стяг, адже наприкінці лютого та протягом березня ми – усі мешканці громади, однією командою показали ворогу нашу незламну позицію.

Трудові колективи громади єдиним фронтом виконували усі необхідні завдання оборони, працюючи з повною віддачею. Працівники силових структур, підприємств залізниці, освітніх закладів, великих та невеличких підприємств, комунальні служби – усі, як один, працювали. Та зробили усе, щоб лінія фронту не дійшла до Фастівської громади.

Сьогодні, у День Державного Прапора, у переддень Дня Незалежності України, нагороди отримали саме ці трудові колективи – підприємств, установ та організацій міста.

І усі керівники висловлювали прагнення, бажання та жагу працювати далі, щоденно виборюючи Незалежність країни та створюючи її європейське майбутнє тут і зараз.

Вкотре дякуємо Захисникам України, які боронять кордони нашої держави. Та схиляємо голови у молитві за душами тих, хто відійшов у вічність, віддавши рідній країні найдорожче – своє життя.

Нашій країні 31 рік, з них 8 років ми у стані війни. Завтра ж – рівно пів року як уся країна чинить спротив повномасштабній російській агресії. Але ми маємо найголовніше – волю та бажання будувати свою державу та відстоювати її Незалежність.

І тому щодня, щогодини своєю працею наближаємо Перемогу.