Початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Капітана Строкова

• 30.05.2023

Виконавчий комітет Фастівської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Капітана Строкова на території міста Фастів та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Фастівської міської ради.

Громадське обговорення проводиться виконавчим комітетом Фастівської міської ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропонується перейменування наступних вулиць та провулків:

Назва вулиці (провулка), що пропонується перейменувати Пропозиції нових назв на заміну старих Обґрунтування пропозиції
м. Фастів,

вул. Капітана Строкова

вул. Кузьменка -Ярого 12.02.1980-14.10.2022                                                  Народився Ярослав Володимирович Кузьменко 12 лютого 1980 року в селищі Варва, що на Чернігівщині. Там закінчив школу. Вищу освіту здобув в Ірпіні, податковій академії, де і познайомився з чарівною фастівчанкою Оленою. Так і потрапив 21 рік тому до Фастова. Працював в поліції, пройшов довгий шлях від стажера до керівника. Службу залишив у званні майора. Після цього займався перевезеннями небезпечних вантажів. 24 лютого став до лав територіальної оборони. Маючи безцінний досвід, вже на третій день широкомасштабного вторгнення, перевозив цистерни з паливом з Борисполя до Фастова. Коли рашисти полишили Київщину, відправився боронити рідну країну на схід. Обороняючи кожен сантиметр української землі, не відступаючи від позицій, у нерівному бою з рашистською навалою загинув на Донеччині 14 жовтня.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 60 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: пл.Соборна,1, м.Фастів, Київська область, 08500 та на електронну пошту fastiv_arh@ukr.net.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради Перехрест Ксенія.