Платники ЄП першої та другої групи, податкова адреса яких знаходиться на територіях бойових дій або на ТОТ, мають право не сплачувати єдиний податок

• 22.04.2024

ГУ ДПС у Київській області нагадує, що згідно з п.11 підрозд. 8 розд. ХХ  ПКУ  з 01 серпня 2023 року ФОП – платники ЄП першої та другої групи, податкова адреса яких знаходиться на територіях бойових дій або на тимчасово окупованих РФ територіях станом на дату початку бойових дій або тимчасової окупації, мають право не сплачувати єдиний податок за період з першого числа місяця, в якому почалися бойові дії на відповідній території, виникла можливість бойових дій або почалася тимчасова окупація такої території, до останнього числа місяця, в якому було завершено такі активні бойові дії, припинено можливість бойових дій або завершено тимчасову окупацію.

При цьому такі особи не заповнюють декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за період, в якому відповідно до абзацу першого цього пункту єдиний податок не сплачувався.

Більше інформації читайте тут.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua