Платники єдиного податку І групи при продажу товарів (наданні послуг) РРО/ПРРО не застосовують

• 23.11.2023

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що Законом України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265)  визначено, що встановлення норм щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій в інших законах, крім Податкового кодексу України, не допускається (абзац другий преамбули Закону № 265).

Пунктом 6 статті 9 Закону № 265 встановлено, що при продажу товарів (наданні послуг) платниками єдиного податку (фізичними особами – підприємцями), які не застосовують реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій відповідно до Податкового кодексу України, реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій, та розрахункові книжки не застосовуються, – при цьому пунктом 296.10  статті 296 Податкового кодексу України встановлено, що реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

Отже, при продажу товарів (наданні послуг) платники єдиного податку першої групи РРО/ПРРО не застосовують.

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast