Перелік  земельних питань 55 сесії

• 07.06.2019

Перелік  земельних питань

(назва розділів, по яким пройшло голосування)

на засіданні 55-ої  сесії

Фастівської міської ради VІІ скликання

06 червня  2019 року

Рішення 06.06.19

№ п/п Назва  розділу
Розділ 1. Внесення змін до рішень Фастівської міської ради.
1. Розділ 2. Надання дозволу громадянам міста на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для ОЖБ та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОСГ (присадибна ділянка).
2. Розділ  3. Поновлення договорів оренди землі (без п.17-п.23).
3. Розділ 4. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
4. Розділ 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
5. Розділ 6. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, передача їх у власність громадянам.
6. Розділ 7. Затвердження проектів землеустрою, передача земельних ділянок у власність.
7. Розділ 8. Передача земельних ділянок в оренду .
8. Розділ 9. Затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв’язку із зміною її цільового призначення.
9. Розділ 10. Затвердження проектів землеустрою, передача земельної ділянки у постійне користування.
10. Розділ 11. Про визначення переліку земельних ділянок, право оренди на які виставлятиметься на земельні торги окремим лотом.
11. Розділ 12. Про надання згоди на передачу в суборенду орендованої земельної ділянки