Палієва Січ 2021. Тут гартується справжній козацький дух!

• 12.07.2021

Сьогодні відбулося відкриття щорічного дитячого спортивно-вишкільного табору «Палієва січ». Уже вдев’яте Фастівський козацький курінь Українського козацтва організовує такий виїзд дітей, систематично працюючи з юними фастівчанами. За п’ять днів перебування у таборі діти отримають знання з історії виникнення та розвитку козацтва, домедичної допомоги, топографії, туристичної справи та виживання в екстремальних умовах, візьмуть участь у навчаннях з основ поводження із зброєю та вибуховими пристроями, майстер-класах із стрілецьких вправ та традиційного українського мистецтва.

Юних джур – учасників табору вітали організатори – отаман Фастівського куреня Українського козацтва Тимофій Рудяк та хорунжий Андрій Войтенко, а також гості свята – заступник міського голови Жанна Швидка, керівництво Фастівського району, настоятель греко-католицької громади о.Віталій, представники громадських організацій. Пісенний подарунок під час урочистого відкриття табору презентували вихованці Центру позашкільної роботи Олександра Гречіна та Поліна Шилова.

Рої сформовані, план роботи дітям презентовано. З чудовим настроєм та готовністю до навчання джури розпочали цей чудовий тиждень. Ми ж зичимо юним мешканцям громади успіхів та наснаги!