Онлайн-засіданні міської педагогічної студії «Мій кольоровий рідний край»

• 11.12.2020

11 грудня вихователі закладів дошкільної освіти міста зібралися на онлайн-засіданні міської педагогічної студії «Мій кольоровий рідний край», яка розкриває питання  формування патріотичної свідомості дітей старшого дошкільного віку в поєднанні з  нетрадиційними техніками  малювання. Керівник педстудії вихователь-методист ЗДО № 9 «Берізка»  Лариса Дашкевич охарактеризувала сучасні підходи до патріотичного виховання та краєзнавчої роботи в ЗДО: методи, форми, напрями, принципи, вимоги програми та поділилася досвідом роботи свого закладу з цього питання.

Родзинкою заходу стали інтерактивні вправи «Червона калина», «Риси патріота», «Доведи свою думку», «Лист до байдужих». Завдання  учасники виконували на дошці Padlet, яку підготувала координатор педстудії консультант Центру ПРПП Вікторія Шуляк. Як інтегрувати техніки нетрадиційного малювання в роботу з формування патріотичної свідомості дітей дошкільного віку розповіла вихователь ЗДО № 9 «Берізка» Ірина Даниленко. Наприкінці засідання учасники виконали практичну роботу по оздобленню прапора Фастова за допомогою нетрадиційних технік.