На території Фастівської громади буде збудовано сучасний завод з оброблення побутових відходів

• 08.09.2022
Його унікальність – у використанні одразу декількох технологій обробки. Зокрема, здійснюватиметься переробка органічних (харчових відходів) з подальшим виробництвом біометану, а також глибоке сортування відходів з виділенням ресурсоцінних матеріалів – металобрухту, скла та пластику.
Запланована потужність заводу у Фастівській громаді – 35 – 100 тис. тонн на рік. Нові потужності можуть з’явитися вже за два роки.
Відповідні домовленості закріпили сьогодні Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, Бориспільський міський голова Володимир Борисенко, Броварський міський голова Ігор Сапожко та Фастівський міський голова Михайло Нетяжук, підписавши Меморандум про співпрацю та партнерство.