Місто Суонлі, що у Великій Британії та Фастів –міста-побратими!

• 25.08.2023

22 серпня, в переддень найбільшого державного свята – Дня Незалежності України, Фастів та Суонлі уклали угоду про співпрацю. Сьогодні ж, 25 серпня, відповідне рішення підтримали депутати Фастівської міської ради.

За період повномасштабного вторгнення значна кількість мешканців Суонлі прийняла українських біженців у своїх домівках, створивши сильну місцеву громаду з понад 126 людьми. Наразі міста готові спільно працювати над розвитком дружніх стосунків та розвивати співробітництво у галузях спорту, освіти, науки, культури, медицини, економіки тощо.

Щиро дякуємо Великій Британії за допомогу та підтримку України в російсько-українській війні. Дякуємо за рішення про співпрацю з Фастовом!  Впевнені, що ці товариські стосунки сприятимуть спільній перемозі, щоб над Європою було мирне небо, а міста Фастів та Суонлі розвивалися на благо їх мешканців.