Медична галузь міста має працювати без перебоїв

• 07.12.2020

З метою недопущення зриву фінансування Фастівської ЦРЛ та районного Центру первинної допомоги, які знаходяться в управлінні районних структур, сьогодні голова Фастівської громади Михайло Нетяжук зустрівся із керівництвом району – головою Фастівської райради Віктором Веремейчиком та головою Фастівської РДА Юрієм Волковим.
Під час робочої зустрічі розглядалося питання передачі Фастівської ЦРЛ та Фастівського ЦПМСД в управління Фастівської міської ради. Як було зазначено, надважливо, щоб цей крок було зроблено до моменту прийняття рішення про бюджет Фастівської громади на наступний рік. Адже відсутність даного рішення, відповідно до норм чинного законодавства, може спричинити зрив фінансування даних медичних закладів, оскільки фінансуватися вони мають лише з коштів міських бюджетів.
Процедурно, першим кроком має стати проведення районної сесії – Фастівська райрада має вийти із співзасновників даних медзакладів, далі Фастівська міська рада має взяти їх в своє управління.