Лауреат премії імені В.Косовського 2023 – Анатолій Страшук

• 28.07.2023

Сьогодні, у День народження талановитого поета, мудрого лікаря, міцного духом борця за незалежність України Володимира Косовського, його 100-річний ювілей, лауреат премії ім.В.Косовського Анатолій Страшук отримав свою нагороду!

За краєзнавчі дослідження Фастівщини, високохудожні історичні нариси та видану серію книг «Мотовилівка», «На берегах Стугни», «Гулянки» комітет премії відзначив мешканця Борівського старостинського округу Анатолія Страшука.

«Мені надзвичайно приємно у 100-річний ювілей нашого видатного земляка отримати почесну премію ім.Володимира Косовського. Це знакова подія в моєму житті» – зазначив пан Анатолій.

Нагороду лауреат присвятив мешканцям Мотовилівки, які в усі часи виборювати державність України. А також усім воїнам, які у тяжкий для країни час боронять свободу і волю України.