Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Шкільна в с. Велика Мотовилівка Фастівського району Київської області

Виконавчий комітет Фастівської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Шкільна в с. Велика Мотовилівка та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Фастівської міської ради.

Громадське обговорення проводиться виконавчим комітетом Фастівської міської ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропонується перейменування наступної вулиці:

Назва вулиці (провулка), що пропонується перейменувати Пропозиції нових назв на заміну старих Обґрунтування пропозиції
с. Велика Мотовилівка

вул. Шкільна

вул. Григорія Мандрика Військовослужбовець Григорій Мандрик загинув 20 січня 2023 року, обороняючи від російських окупантів місто Бахмут на Донеччині. У лютому воїну мало виповнитися 28 років.
Григорій народився в селі Попельники Івано-Франківській області. Ще в дитинстві разом із родиною переїхав до села Велика Мотовилівка, що під Фастовом на Київщині. Там закінчив місцеву школу. Вищу освіту здобув у Харківському авіаційному університеті. Працював на державному підприємстві «Антонов» та в охороні.
Під час повномасштабного російського вторгнення Григорій став на захист рідної країни. Служив у 3-й окремій штурмовій бригаді ЗСУ (в/ч А4638, колишній полк ССО «Азов»). Обіймав посаду командира відділення-командира бойової машини.

 

Зауваження та пропозиції подаються протягом 60 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: пл.Соборна,1, м.Фастів, Київська область, 08500 та на електронну пошту fastiv_arh@ukr.net.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради Перехрест Ксенія.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ