Фастівський “Центр пробації” шукає волонтерів

• 13.11.2023

Фастівський районний відділ № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області запрошує громадян та членів волонтерських організацій до співпраці в якості ВОЛОНТЕРІВ!

Волонтер -це фізична особа, яка досягла 18-річного віку, має бажання допомагати на добровільній та безоплатній основі.

До волонтерства в пробації також можуть долучитися ті, хто відбули кримінальне покарання, пройшли ресоціалізацію та готові ділитися своїм досвідом.

Волонтерство в пробації -це

–              надання комплексної допомоги та соціалізації громадян, які перебувають у конфлікті із законом, підтримка осіб, які прагнуть змінитися на краще.

–              можливість зробити свій внесок у створення більш безпечного життя в громаді, шляхом запобігання вчинення повторних правопорушень та злочинів.

Система пробації – це альтернатива позбавленню (обмеженню) волі, робота з засудженими та правопорушниками без ізоляції їх від суспільства, їх соціальна реабілітація з метою попередження скоєння нових правопорушень у суспільстві.

За детальною інформацією звертайтесь за тел. 095-838-79-85 (Аліна Олійник)