Фастівська громада продовжує співпрацю з агентством з міжнародного розвитку USAID.

• 13.02.2023

Наразі вибудовується співпраця в рамках проекту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Сьогодні відбулася робоча зустріч фахівців медичної та освітньої сфери громади, соціальних служб, а також представників USAID, де вибудовували ключові завдання із підвищення рівня громадського здоров’я, а також говорили про розширення та забезпечення послуг з охорони психологічного здоров’я для населення, постраждалого від війни.

Інформаційно: проєкт USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» реалізується у восьми областях України: Чернігівська, Київська, Житомирська, Вінницька, Одеська, Тернопільська, Чернівецька, Івано-Франківська.