Фастівчан з Днем міста вітають старостинські округи громади

• 19.09.2022
Featured Video Play Icon

Зовсім нещодавно Фастів об’єднався з навколишніми населеними пунктами і ми стали однією громадою – новою великою Фастівською родиною. Вже два роки як ми успішно співпрацюємо – реалізовуємо спільні проекти, трудимося над розвитком нашої громади, наше ж місто стало надійною опорою та підтримкою старостинським округам – їх мешканцям.

Вже з перших днів широкомасштабного вторгнення старостинські округи разом з містом включилися в роботу – будували фортифікаційні споруди, набирали добровольців, співпрацювали з оборонними структурами – робили усе, щоб не пустити ворога далі. І ми вистояли, адже єдиним цілим виступили проти ворожої армії. Тепер населені пункти приймають переселенців, усіляко підтримуючи тих, хто втратив свої домівки.

Дякуємо Вам, шановні мешканці населених пунктів старостинських округів, за сміливість та злагодженість дій, за добрі серця та підтримку тих, хто цього потребує. Бажаємо Вам розвитку та процвітання у складі великої Фастівської родини під мирним українським небом.

#ФастівВсеДляПеремоги